Region Imię Nazwisko Adres e-mail Numer telefonu
1 Daniel Chibowski dchibowski@paradyz.com.pl 506016592
2 Karol Romanowski kromanowski@paradyz.com.pl 503037820
3 Przemysław Górski pgorski@paradyz.com.pl 503037825
4 Wiktor Zięba wzieba@paradyz.com.pl 507137939
5 Mariusz Bajor mbajor@paradyz.com.pl 506016594
6 Jacek Leske jleske@paradyz.com.pl 519519077
7 Maciej Nowak maciej.nowak@paradyz.com.pl 605901789
8 Dariusz Bryl dbryl@paradyz.com.pl 605881535
9 Emilian Duda eduda@paradyz.com.pl 519519095
10 Norbert Chybowski nchybowski@paradyz.com.pl 605901452
         
         
         
         

 

 

INWESTYCJE

Dyrektor Strefy Inwestycje

Marta Słaby tel.: +48 506 016 598 mslaby@paradyz.com.pl

KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW RYNKU ( ZACHODNIO – POMORSKIE, KUJAWSKO POMORSKIE, CZĘŚĆ POMORSKIEGO / LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE / ŁÓDZKIE, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE ) 

Wioletta Marat tel.: + 48  605 578 485 wmarat@paradyz.com.pl

 

KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW RYNKU (CZĘŚĆ WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO, CZĘŚĆ POMORSKIEGO, CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO / PODLASKIE, CZĘŚĆ WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ LUBELSKIEGO / MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, CZĘŚĆ LUBELSKIEGO )

Daniel Kardaś tel.: +48 509 299 689 dkardas@paradyz.com.pl

 

MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( CZĘŚĆ WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO, CZĘŚĆ POMORSKIEGO )                                                                    Dorota Brdak tel.: +48 519 519 106 dbrdak@paradyz.com.pl

 

MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO, PODLASKIE, CZĘŚĆ WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ LUBELSKIEGO )
Bartosz Radziszewski tel.: +48 506 016 593 bradziszewski@paradyz.com.pl

 

MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE )
Michał Karkowski tel.: +48 519 519 093 mkarkowski@paradyz.com.pl

 

 MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( ŁÓDZKIE, ŚLĄSKIE, OPOLSKIE )
Krzysztof Sadowski tel.: +48 519 519 110 ksadowski@paradyz.com.pl

 

MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( ZACHODNIO – POMORSKIE, KUJAWSKO POMORSKIE, CZĘŚĆ POMORSKIEGO)                                                                                   Daniel Jastrząb tel.:+48 605 901 789 jastrzab@paradyz.com.pl

                                                                                                                                                                

MANAGER OBSŁUGI INWESTYCJI ( MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, CZĘŚĆ LUBELSKIEGO )
Jakub Sztejnbis tel.: +48 506 016 609 jsztejnbis@paradyz.com.pl