Dział handlu
Region Imię Nazwisko Adres e-mail Numer telefonu
1 Daniel Chibowski dchibowski@paradyz.com.pl 506016592
2 Karol Romanowski kromanowski@paradyz.com.pl 503037820
3 Przemysław Górski pgorski@paradyz.com.pl 503037825
4 Wiktor Zięba wzieba@paradyz.com.pl 507137939
5 Mariusz Bajor mbajor@paradyz.com.pl 506016594
6 Jacek Leske jleske@paradyz.com.pl 519519077
7 Maciej Nowak maciej.nowak@paradyz.com.pl 605901789
8 Dariusz Bryl dbryl@paradyz.com.pl 605881535
9 Emilian Duda eduda@paradyz.com.pl 519519095
10 Norbert Chybowski nchybowski@paradyz.com.pl 605901452
         
         
         
         

 

 

INWESTYCJE

Dyrektor Strefy Inwestycje

Marta Słaby tel.: +48 506 016 598 mslaby@paradyz.com.pl


KUJAWSKO - POMORSKIE, CZĘŚĆ WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO, CZĘŚĆ POMORSKIEGO

Daniel Kardaś tel.: +48 509 299 689 dkardas@paradyz.com.pl


LUBUSKIE, WIELKOPOLSKIE, DOLNOŚLĄSKIE , ZACHODNIO - POMORSKIE

Michał Karkowski tel.: +48 519 519 093  mkarkowski@paradyz.com.pl


CZĘŚĆ MAZOWIECKIEGO, PODLASKIE, CZĘŚĆ WARMIŃSKO – MAZURSKIEGO, CZĘŚĆ LUBELSKIEGO

Bartosz Radziszewski tel.: +48 506 016 593 bradziszewski@paradyz.com.pl


OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE

Krzysztof Sadowski tel.: +48 519 519 110 ksadowski@paradyz.com.pl


CZĘŚĆ LUBELSKIEGO, MAŁOPOLSKIE, PODKARPACKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Jakub Sztejnbis tel.: +48 506 016 609 jsztejnbis@paradyz.com.pl