O Platformie B2B

Zamawiasz nasze produkty? Chcesz, aby ten proces przebiegał łatwo, szybko i sprawnie? Chcesz łatwo transportować potrzebne dane o produktach lub udostępniać je swoim Klientom?
 

Zachęcamy do korzystania z Platformy Sprzedażowej B2B Ceramiki Paradyż! Od teraz składanie zamówień to czysta przyjemność! Nasz system B2B usprawnia i ułatwia procesy zakupowe, począwszy od prezentacji asortymentu, przez złożenie zamówienia, kończąc na archiwizacji zamówień i faktur VAT.
 

Jesteś naszym bezpośrednim odbiorcą i chcesz założyć konto - skontaktuj się z Managerem Ceramiki Paradyż, poproś o dostęp do Platformy B2B i usprawnij swój proces zakupowy.
 

Zamawiasz nasze produkty za pośrednictwem Dystrybutora i chcesz korzystać z platformy – poproś swojego Dystrybutora o wysłanie zaproszenia do naszej platformy. Po uzupełnieniu danych w załączonym formularzu automatycznie dostaniesz dostęp do platformy B2B Ceramiki Paradyż, będziesz mógł składać i realizować zamówienia za pośrednictwem wybranego Dystrybutora. Jeśli chcesz poznać szczegóły procesu skontaktuj się z Managerem Ceramiki Paradyż.
 

Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego: www.sklep.paradyz.com.pl lub do kontaktu z bezpłatną Infolinią 800 55 66 77


< Powrót